KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyrmålning 9047039
nr 904 7039
Miniatyrmålning
Kvinnoporträtt, signerad Hernandez, motivet 6, 5x5, ramens yttermått 13x11
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 augusti 2014
kl 20:54:24
31/7 00:00:11